01
Nis

Ödüllü YKS-DİL Yarışmaları

YKS-DİL Yarışma

Değerli İngilizce öğretmenlerimiz ve öğrencilerimiz, evden çalışmanın zorunlu olduğu bugünlerde bazı online çalışmalar yaparak sizleri desteklemek için elimizden geleni yapıyoruz. Bu kapsamda, bir süre devam etmesini planladığımız online YKS-DİL yarışmaları planladık. Bu yarışmalara katılmak için aşağıdaki talimatlara göre hareket etmeniz yeterli olacaktır.

23
Mar

Zorunlu Tatil Dönemi Uzaktan Eğitim Desteği

COVID-19 (Coronavirus) önlemlerine bağlı olarak evden çalışmanın zorunlu olduğu bu dönemde YDS Publishing olarak yanınızdayız.

YDS Publishing Teacher's uygulaması ile 5-6-7-8. sınıf İngilizce öğretmenlerinin uzaktan ödev verme ve ödev takibi yapabilmesine olanak sağlayan hizmetimiz öğrencilerin evden ders çalışabilmelerine ve video çözüm uygulamasından faydalanmalarına imkan sağladık.

11-12. sınıflar için YKS-DİL Hazırlık Paketi'ndeki 600 saatten fazla video ders, binlerce çözümlü soru, 15 adet çözümlü deneme sınavının yer aldığı YDS Online uzaktan eğitim platformu bu dönem için 1 ay boyunca kullanabileceğiniz şekilde erişime açıldı, ücretsiz kayıt olarak doğrudan bu eğitimlerden faydalanabilirsiniz.

9-10. sınıflar için çalışmalarımız devam etmektedir.

Üstelik bu hizmetlerden faydalanmak için herhangi bir ürünümüzü satın almanıza gerek de yok!

Detaylı bilgi: https://yds.tc/zorunlutatil

YDS Publishing olarak sağlıklı günler dileriz.

20
Mar

Türkiye Geneli Deneme Sınavı Sonuçları (2020 1. Deneme)

2020 Türkiye Geneli TYT-YKS DİL 1. Deneme Sınavı'na ait sonuçları açıklanmıştır.

09
Mar

Türkiye Geneli TYT-YKS DİL 2020 1. Sınav Cevapları

28 Şubat - 8 Mart 2020 tarihleri arasında Türkiye Genelinde uygulanan YDS Publishing - 1. TYT ve YKS DİL'in cevap anahtarlarını aşağıdaki bağlantılardan indirebilir ve video çözümlü açıklamalarına ulaşabilirsiniz.

29
Kas

Türkiye Geneli TYT + YKS DİL Deneme Sınavı Başvuruları - 2020

Türkiye Geneli TYT + YKS DİL 1. ve 2. Deneme Sınavı başvuruları başladı. 11, 12. sınıf ve mezun durumda olan öğrencilerin katılabilmesi için aşağıdaki görsele ya da buraya tıklayarak başvuru ekranına gidebilirsiniz.

Her iki sınav için son başvuru tarihi 18 Şubat 2020'dir ancak yoğun talep üzerine başvurular 21 Şubat Cuma 23.59'a kadar uzatılmıştır. Detaylı bilgi için 0850 288 35 00 numaralı hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

29
Eki

READ & SHINE Okuma Kampanyası

YDS Publishing olarak öğrencilerimizin İngilizce okuma-anlama seviyelerini geliştirmek için READ & SHINE adı altında bir okuma kampanyası hazırladık.

Bu kampanya kapsamında Türkiye genelinde her seviyeye uygun düzeyler için yayınladığımız hikayelerimizi kullanarak öğrencilerin kampanyaya uygun şekilde hazırlayacakları içeriklerle öğretmen ve öğrencilerin yarışmamıza katılma imkanı bulunmaktadır. Ödüller ve katılım şartları ile ilgili detaylara aşağıdaki butonlardan Türkçe ya da İngilizce olarak ulaşabilirsiniz. 

Okuma kapmanyamızla ilgili daha fazla bilgi almak isterseniz 0850 288 3500 numaralı hattımızı arayabilir ve bölgenizle ilgilenen bayimizin kampanya dosyasını size ulaştırmasını sağlayabilirsiniz.

03
Eki

Akıllı Tahta Yazılımlarımız Artık Ücretsiz!

YDS Publishing ailesi olarak İngilizce öğretmenlerimizin ders ortamında çok daha rahat bir şekilde derslerini işleyebilmeleri için 2. sınıftan 8. sınıfa kadar yayınladığımız English Up, Marathon Plus, Classmate ürünlerimizin akıllı tahta yazılımları tamamen ücretsiz olarak yayınlanmıştır ve aktivasyon kodu istemeden kulanılabilir durumdadır. 

Çok yakında Lise ürünlerimizden Marathon Plus 9 ve 10'da bu listeye eklenecek ve tüm yazılımlar EBA Portal üzerindeki https://yds.eba.gov.tr adresinden de erişilebilir olacaktır.

 Yazılımlarımızı ücretsiz olarak indirmek için İngilizce öğretmeni olarak https://akillitahta.ydspublishing.com adresinden sitemize üye olmanız yeterli olacaktır, sonrasında ihtiyaç duyduğunuz yazılımlarımızı bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

 Aşağıdaki ekran görüntülerinde akıllı tahta yazılımlarımıızın ekran görüntülerine göz atabilirsiniz.

16
Tem

YKS DİL Yabancı Dil Bölümleri ve Meslekler Rehberi [2019]

YKS DİL alanından sınava girmiş öğrencilerin tercihlerinde kullanılmak üzere yol gösterici olması adına ücretsiz olarak hazırladığımız 2019 Yükseköğretim Yabancı Dil Bölümleri ve Meslekler Rehberimize alttaki görsele tıklayarak erişebilirsiniz. Dosya boyutu yaklaşık 25 MB'dir.

Dilerseniz bu e-postayı ya da tıkladığınızda açılan sayfayı öğrencilerinizle ve öğretmen arkadaşlarınızla paylaşarak ücretsiz olarak hazırladığımız bu dokümana ulaşmalarını sağlayabilirsiniz.