Fictional Marathon 5

Fictional Marathon 5
Sipariş için 0850 288 35 00 numaralı hattan bize ulaşınız. İnternet satışı yoktur.

Ürün Hakkında

The Treasure in Magnific
  • İngilizce ders kitabı niteliği taşıyan interaktif bir romandır. Roman ve ders kitabı türlerini birleştiren kendine özgü bu yapısı sayesinde, ders işlerken harika zaman geçirme imkânı sunar.
  • Kitap, toplam 11 bölümden oluşmaktadır. İlk 10 bölüm MEB 5. sınıf İngilizce müfredat kazanımlarını takip ederek ilerler. 11. bölüm ise tüm ünitelerin genel tekrarı niteliğindedir. İçerikteki özgün çizimler ve kelime kutuları, öğrencinin romandaki kurguyu takip edebilmesine yardımcı olur. Bu sayede bu kitabı işleyen öğrenciler, yıl boyunca derste işlenen konularla uyumlu bir İngilizce romanı zorlanmadan bitirmiş olurlar. Bunun yanı sıra öğrenciler, kitap boyunca romandaki karakterlere, atıldıkları define avı macerasında destek olmak için çeşitli görevleri yerine getirirler. Bu görevler aslında ders kazanımlarını pekiştiren İngilizce alıştırmalardır. Ama hepsi kitabın hikâyesi içinde, akışı sağlayacak şekilde yapılandırılmıştır. Öğrenciler bu görevleri yerine getirdikçe hem hikâyenin devam etmesini sağlar hem de define sayfalarına yapıştırabilecekleri hazinelerle ödüllendirilirler.
  • Kitabın macera dolu, interaktif ve eğitici içeriği, öğrencilerin İngilizceyi eğlenerek ve farkında olmadan öğrenmesini sağlar. Öğrencilerin derse olan ilgisini artırmak, konuları işlerken yaratıcı ve eğlenceli bir yol izlemek isteyen öğretmenler için yenilikçi eğitim sistemlerine uygun bir kaynaktır.
Sipariş vermek için en yakın bayimiz ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Bölgenizle ilgilenen bayimizi öğrenmek için bizi arayabilirsiniz.