29
Kas

Türkiye Geneli TYT + YKS DİL Deneme Sınavı Başvuruları - 2020

Türkiye Geneli TYT + YKS DİL 1. ve 2. Deneme Sınavı başvuruları başladı. 11, 12. sınıf ve mezun durumda olan öğrencilerin katılabilmesi için aşağıdaki görsele ya da buraya tıklayarak başvuru ekranına gidebilirsiniz.

Her iki sınav için son başvuru tarihi 18 Şubat 2020'dir. Detaylı bilgi için 0850 288 35 00 numaralı hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

29
Eki

READ & SHINE Okuma Kampanyası

YDS Publishing olarak öğrencilerimizin İngilizce okuma-anlama seviyelerini geliştirmek için READ & SHINE adı altında bir okuma kampanyası hazırladık.

Bu kampanya kapsamında Türkiye genelinde her seviyeye uygun düzeyler için yayınladığımız hikayelerimizi kullanarak öğrencilerin kampanyaya uygun şekilde hazırlayacakları içeriklerle öğretmen ve öğrencilerin yarışmamıza katılma imkanı bulunmaktadır. Ödüller ve katılım şartları ile ilgili detaylara aşağıdaki butonlardan Türkçe ya da İngilizce olarak ulaşabilirsiniz. 

Okuma kapmanyamızla ilgili daha fazla bilgi almak isterseniz 0850 288 3500 numaralı hattımızı arayabilir ve bölgenizle ilgilenen bayimizin kampanya dosyasını size ulaştırmasını sağlayabilirsiniz.

03
Eki

Akıllı Tahta Yazılımlarımız Artık Ücretsiz!

YDS Publishing ailesi olarak İngilizce öğretmenlerimizin ders ortamında çok daha rahat bir şekilde derslerini işleyebilmeleri için 2. sınıftan 8. sınıfa kadar yayınladığımız English Up, Marathon Plus, Classmate ürünlerimizin akıllı tahta yazılımları tamamen ücretsiz olarak yayınlanmıştır ve aktivasyon kodu istemeden kulanılabilir durumdadır. 

Çok yakında Lise ürünlerimizden Marathon Plus 9 ve 10'da bu listeye eklenecek ve tüm yazılımlar EBA Portal üzerindeki https://yds.eba.gov.tr adresinden de erişilebilir olacaktır.

 Yazılımlarımızı ücretsiz olarak indirmek için İngilizce öğretmeni olarak https://akillitahta.ydspublishing.com adresinden sitemize üye olmanız yeterli olacaktır, sonrasında ihtiyaç duyduğunuz yazılımlarımızı bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

 Aşağıdaki ekran görüntülerinde akıllı tahta yazılımlarımıızın ekran görüntülerine göz atabilirsiniz.

16
Tem

YKS DİL Yabancı Dil Bölümleri ve Meslekler Rehberi [2019]

YKS DİL alanından sınava girmiş öğrencilerin tercihlerinde kullanılmak üzere yol gösterici olması adına ücretsiz olarak hazırladığımız 2019 Yükseköğretim Yabancı Dil Bölümleri ve Meslekler Rehberimize alttaki görsele tıklayarak erişebilirsiniz. Dosya boyutu yaklaşık 25 MB'dir.

Dilerseniz bu e-postayı ya da tıkladığınızda açılan sayfayı öğrencilerinizle ve öğretmen arkadaşlarınızla paylaşarak ücretsiz olarak hazırladığımız bu dokümana ulaşmalarını sağlayabilirsiniz.

06
May

2019 Mayıs Türkiye Geneli 12. Sınıf TYT-YKS DİL 2. Sınav Cevapları

26 Nisan - 5 Mayıs 2019 tarihleri arasında Türkiye Genelinde uygulanan 2. TYT ve YKS DİL'in 12. sınıf ve mezunlara ait cevap anahtarlarını aşağıdaki görsellerden ya da alt taraftaki bağlantılardan indirebilirsiniz.

09
Nis

2019 Antalya, 1st ELT Fest - Has Okulları

Ülke çapındaki çalışmalarımıza hızla devam ediyoruz.

6 Nisan 2019'de Antalya'da Has Okulları tarafından düzenlenen 1st ELT FEST'e katılarak Türkiye'nin dört bir yanındaki etkinliklerge yanınızda olmaya devam ediyoruz.

24
Mar

2019 İzmir, [email protected]

Ülke çapındaki çalışmalarımıza hızla devam ediyoruz.

23 Mart 2019'de İzmir'de Gelişim Koleji tarafından düzenlenen [email protected]'e katılarak Türkiye'nin dört bir yanındaki etkinliklerge yanınızda olmaya devam ediyoruz.