Hakkımızda

YDS Publishing, 2005 yılında, Türkiye’de yabancı dilin öğrenilmesi ve öncelik olarak İngilizcenin her birey tarafından kullanılabilir bir dil haline gelmesine yönelik güncel, özgün ve hatasız yayınlar üretmek amacıyla kurulmuştur.

Dil eğitiminde öğrenme sürecini oluşturan en önemli unsurlardan biri öğretmen, diğeri ise materyaldir. Yabancı dil materyalleri üreten ve tüm Türkiye’de bu yayınların pazarlama ve satışını gerçekleştiren YDS Publishing, okul öncesinden başlayıp ilkokulortaokullise ve ulusal sınavlara hazırlık yayınlarından oluşan ürün çeşitliliğiyle Milli Eğitim Sistemi'nde meydana gelen değişiklikleri yakından izleyip günceli yakalayarak hizmet vermektedir.

YDS Publishing eğitim teknolojilerinin ve öğrenme alışkanlıklarının dijital tabanlı değişim ve gelişimi ile birlikte Online EğitimOnline Satış ve Online Sınav alanlarında da faaliyetlerde bulunmakta, gerek insan gücü gerekse de teknolojik altyapı anlamında önemli yatırımlar yapmaktadır.

Ulusal pazarda olduğu gibi uluslararası pazarlarda da güçlü ve lider bir marka olma yolunda hızla ilerleyen YDS Publishing, alanında uzman kadrosunun özenli çalışmalarıyla ürettiği yayınları başta öğretmen ve öğrenciler olmak üzere, yabancı dile ilgi duyan herkesin kullanımına sunmayı ve koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamayı hedeflemektedir.

ORGANİZASYON ŞEMASI

yds publishing organizasyon semasi

Üretim Birimi
İngilizce yayın üretimi konusunda alanında uzman olan akademik kadromuz güncel, özgün ve hatasız yayın üretimi ilkesiyle çalışır. Akademik kadro ve grafik ekibince basıma hazırlanan yayınlar aralarında Türkiye’nin en önemli kağıt tedarikçileri ve matbaalarının bulunduğu çözüm ortaklarınca basılır ve lojistik merkezimize ulaştırılır.

Lojistik Birimi
YDS Publishing yazılım ekibince özel olarak programlanan bayi sipariş programından gelen siparişler, tecrübeli lojistik personellerinin gelişmiş standartlardaki iş süreci takip uygulamaları yardımıyla düzenli ve eksiksiz bir şekilde kargo gönderimine hazırlanır. Hazırlanan ürünler, anlaşmalı kargo firmalarının YDS Publishing’in merkez lojistik deposunda yerleşik olarak faaliyet gösteren birimleri aracılığıyla anlık olarak bayilere gönderilir. Bayiler kargo gönderilerini online olarak takip edebildikleri gibi, bayi sipariş programının mobil uygulaması vasıtasıyla siparişlerini de online ve anlık olarak satış sırasında verebilmektedirler.

Eğitim Birimi
İngilizce yayın pazarına ve yayınlarımızın içeriğine son derece hakim olan öğretmen eğitmeni, eğitim danışmanı ve eğitim temsilcisi kadromuz, Türkiye genelinde 150 üzerindeki bayimiz ile özel okullar ve devlet kurumlarında görev yapan öğretmenlere tüm yıl boyunca yerinde eğitim ve tanıtım hizmeti sunar.

Pazarlama ve Satış Birimi
Gelişmiş çağrı merkezi ve müşteri yönetim yazılımlarını kullanarak hizmet veren müşteri temsilcilerimiz 50.000 üzerinde ve sürekli güncellenen öğretmen veritabanı aracılığıyla öğretmenlere birebir ulaşarak ürünlerimiz ile ilgili pazarlama ve satış sonrası destek hizmetinde bulunur. Bayilerimiz, öğretmenler ve online satış kanallarından gelen taleplere anında çözüm üretmek birimin temel ilkesidir.

Finans Birimi
Bayiler, müşteriler ve tedarikçilerin ödeme ve tahsilat işlemlerini gerçekleştirir, bütçe faaliyetlerini kontrol eder.

Strateji ve İş Geliştirme Birimi
Dünyadaki ve Türkiye’deki tüm gelişmeleri yakından takip edip şirketin sürekli büyümesine katkıda bulunarak kurumsal etkinliğini artıracak stratejiler oluşturulmasından sorumludur. Kurumsallık, yeni iş stratejilerinin oluşturulması, teknolojik gelişim ve inovasyon gibi konularda yol haritası hazırlar.

VİZYON

Türkiye’de ve uluslararası pazarlarda hızla büyüyen, tercih edilen, saygın ve lider bir yayınevi olmak.


MİSYON

Yabancı dil eğitiminde ihtiyaç duyulan materyalleri öncü ve yeni yaklaşımlarla öğretmen ve öğrenciler başta olmak üzere yabancı dil öğrenmek isteyen herkesin hizmetine sunmak.


DEĞERLERİMİZ

  • Saygı
  • Güvenilirlik
  • Girişimcilik ve Yenilikçilik
  • Özgün ve Kaliteli Üretim
  • Müşteri Memnuniyeti
  • Başarma Azmi


YDS Publishing Tanıtım Filmi