04
Oca

GELENEKSEL ŞİRKET YEMEĞİMİZ

Emek, özveri ve inanç dolu bir çalışma döneminin ardından YDS Publishing ailesi olarak başarılarımızı kutlamak için bir araya geldiğimiz geleneksel şirket yemeğimizden kareler.

 

12
Kas

YDS PUBLISHING TÜYAP KİTAP FUARINDA

2017 Uluslararası TÜYAP Kitap Fuarında 6 Numaralı Salon, 6012 ve 6306 numaralı standlarda her yıl olduğu gibi bu yılda ürünlerimizi öğretmen ve öğrencilerimizin hizmetine sunduk.  

04
Ara

PAKİSTAN - 2017 KARAÇİ KİTAP FUARI

YDS Publishing Pakistan, 2017 Karaçi Uluslararası Kitap Fuarında! 7-11 Aralık tarihlerinde bayrağımızı Karaçi Uluslararası Kitap Fuarı'nda dalgalandırmanın haklı gururunu yaşamaktayız. Uluslararası platformda böylesine ilgi ve beğeni ile karşılanan ilk Türk yayınevi olma özelliğini taşımaktan onur duyuyoruz. Destek olan tüm öğretmenlerimiz ve başarımızda katkısı bulunan herkese teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Destekleriniz için teşekkür ederiz.

28
Kas

YDS PUBLISHING Anadolu Yollarında

YDS Publishing Anadolu Yollarında!

Ürün standlarımızı tüm Türkiye'de perakende noktalarına ulaştırıyoruz.

26
Eki

Yayınlarımızı Kullanan Öğretmenlerimizin Dikkatine

   Değerli Öğretmenimiz;

   2017-2018 Eğitim – öğretim yılında kullanmayı tercih ettiğiniz kitaplarımıza bağlı olarak hazırladığımız Akıllı Tahta Yazılımlarımız geçmiş yıllardan farklı olarak internet ortamında size sunulmuştur. Bu uygulamaya geçiş yapmamızın çok önemli bazı sebepleri vardır.

5. Sınıf Hazırlık (Classmate) Yıllık Planlar, İlkokul 2017-2018

5. Sınıf - Classmate yıllık planları ekteki dosyaları kullanarak indirebilirsiniz.

25
Ağu

YDS PUBLISHING EBA'da!

Milli Eğitim Bakanlığı ile imzaladığımız protokol kapsamında Eğitim Bilişim Ağı'nda Yabancı Dil İçerik Portalında tüm İngilizce ve Almanca öğretmenlerimizin ders ortamında kullanabilmesi için dijital içerikler sağlıyoruz.

2017-2018 10. Sınıf Yıllık Planlar (ENGLISHHood)

10. sınıf yıllık planları ekte yer alan dosyadan indirebilirsiniz.

09
Eyl

İngilizce Eğitiminde Dijital İçerik Çalıştayı

Milli Eğitim Bakanlığı ile imzaladığımız protokol kapsamında Antalya'da düzenlenen İngilizce Eğitiminde Dijital İçerik Çalıştayı, YEĞİTEK Genel Müdürü Sayın Bilal Tırnakçı ve YDS Publishing Yön. Kur. Başk. Sayın Necip Ethemoğlu'nun açılış konuşmaları ile başlayıp YEĞİTEK yetkilileri ve değerli İngilizce öğretmenlerimizin katılımlarıyla yapıldı.